ProSenior - praca w opiece na terenie Niemiec

Dane teleadresowe:

Warszawa, Serwituty 23

tel: (22) 343 94 50/51

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Usługi / Urzędy pracy /

Dane teleadresowe:

ProSenior - praca w opiece na terenie Niemiec

Warszawa, Serwituty 23


tel: (22) 343 94 50/51

Zadzwoń Strona firmowa
ProSenior24 to prężnie działająca firma zajmująca się pośrednictwem pracy w opiece na terenie Niemiec. Tworzy ją zespół doświadczonych i kompetentnych osób, dla których troska o jak najwyższą jakość świadczonych usług jest najważniejsza. Jak sama nazwa firmy wskazuje –  specjalizujemy się w obszarze związanym z szeroko pojętą opieką nad osobami starszymi.

Poszukujemy osób chętnych podjąć pracę przy opiece nad seniorami i osobami niepełnosprawnymi w Niemczech. Przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich, dla których słowo „opiekun” oznacza nie tylko zawód, ale wiąże się także z pewnym rodzajem powołania.

ProSenior24 zapewnia przede wszystkim legalną współpracę. Jako pracodawca opłacamy wszelkie wymagane składki związane z zatrudnieniem na podstawie umowy zlecenia. Nasze opiekunki nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów – my pokrywamy zarówno koszty dojazdu, jak i gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego. Oferty dobieramy indywidualnie do oczekiwań opiekunki, gwarantując uczciwe zarobki i jasne zasady współpracy.

Od osób zgłaszających się do nas wymagamy znajomości języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi oraz dobrego stanu zdrowia. Ponadto przyszli opiekunowie powinni być dyspozycyjni na okres minimum dwóch miesięcy (najkrótszy okres oddelegowania do pracy to u nas zazwyczaj właśnie dwa miesiące). Punktujemy dodatkowo zaświadczenia o ukończonych kursach kierunkowych oraz referencje z poprzednich miejsc pracy.

Znalezienie oferty zajmuje nam zazwyczaj od jednego do czterech tygodni od momentu przyjęcia zgłoszenia. W tym czasie kandydaturę opiekunki przedstawiamy rodzinom niemieckim, które zgłosiły chęć zatrudnienia opiekunki z Polski. Im lepsza znajomość języka niemieckiego i im większe doświadczenie, tym większe szanse na wyjazd. Pełny profil opiekunki trafia do rodziny dopiero po zaakceptowaniu przez nią danej oferty.

Zarobki uzależniamy od poziomu znajomości języka niemieckiego, doświadczenia oraz zakresu obowiązków w miejscu pracy. Proponowane przez nas wynagrodzenie kształtuje się między 800 euro a 1350 euro netto miesięcznie. Opiekunce przysługuje dodatkowe wynagrodzenie za pracę w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Świąt Wielkiej Nocy.

Okres oddelegowania to minimum dwa miesiące. Istnieje możliwość przedłużenia umowy o kolejne miesiące. Długość pobytu uzależniona jest oczywiście od dyspozycyjności opiekunki oraz konkretnej oferty. Naszym opiekunkom staramy się zapewnić stałe miejsce pracy, a podopiecznym komfort psychiczny, aby zbyt często nie musieli przyzwyczajać się do towarzystwa nowych osób.

Przyłącz się do ProSenior24: wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej, zadzwoń lub napisz e-mail.


Odslon: 27996

Data ostatniej weryfikacji: 2016-11-20