eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Poprzeczna 1

tel: (41) 378 22 28

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie / Instalacja sieci komp. /

Dane teleadresowe:

eltraKON Komputery

Busko-Zdrój, ul. Poprzeczna 1


tel: (41) 378 22 28

Zadzwoń Strona firmowa
Mapa dojazdu:

 

„eltraKON Komputery” – dyskretny profesjonalizm od 1991.

 eltrakon_10.jpg


Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu sprzętu komputerowego oraz w tworzeniu indywidualnych i zbiorczych instalacji na terenie Buska i okolic.


Staramy się oferować sprzęt producentów, co do których mamy osobiście sprawdzone zaufanie odnośnie niezawodności i obsługi gwarancyjnej.

Oprócz sprzętu komputerowego oferujemy instalacje/wdrożenia/konserwacje/serwis klimatyzacji, alarmów, automatyki bram i szlabanów, kontroli dostępu, domofonów i wideofonów, sieci lokalnych (LAN), TV zbiorczej oraz systemów CCTV (czyli telewizji przemysłowej vel dozorowej vel monitoringu wizyjnego).

Przykład: wokół paneli domofonowych kilkudziesięciu już Wspólnot Mieszkaniowych w Busku i w Pińczowie widnieją dedykowane ramki adresowe z naszą wizytówką.

W przeciwieństwie do firm internetowych jesteśmy na miejscu i na podstawie szczegółowej wizji lokalnej dopasowujemy optymalne rozwiązania dla Państwa potrzeb, po czym instalujemy i uruchamiamy system, a Państwu pozostaje radość z „naciśnięcia guziczka”. Oczywiście oferujemy także dalszą „opiekę” nad systemem - przeglądy, konserwacje, modernizacje i serwis - w razie awarii nasi serwisanci zapewniają niezwłoczną interwencję w celu przywrócenia funkcjonalności.

Nasz dział techniczny to przeszkolony i doświadczony personel, specjalistyczne urządzenia diagnostyczne, stacja lutownicza BGA, itp.

Naprawa lub modernizacja starszych urządzeń/instalacji, dokonywana przez naszych specjalistów, często daje im drugie życie.

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju stronę internetową https://eltrakon.pl – choćby po to, by się uśmiechnąć, albo zobaczyć widoki on-line z Buska i sprawdzić pogodę, albo zostać przekierowanym do autorskiej galerii https://buskonostalgicznie.pl/, która ma już ponad 40 milionów odsłon.


A tutaj bezpośrednie linki do naszych strumieni video:

Webcam „eltaKON Eye #1” (FHD, Bohaterów Warszawy/Poprzeczna): https://webcam.eltrakon.pl/1/

Webcam „eltaKON Eye #2” (4K, „Stary Dworzec”): https://webcam.eltrakon.pl/2/

Webcam „eltaKON Eye #3” (4K, Rynek): https://webcam.eltrakon.pl/3/

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy.
Wyświetl większą mapę

Odslon: 601768

Data ostatniej weryfikacji: 2023-08-01