Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka 2017 w jędrzejowskim 'Reju' (foto/nowe video)

Dodał: Milena Data: 2017-01-10 16:27:25 (czytane: 7677)

Sezon Studniówkowy 2017 rozpoczęty. Jako pierwsi w powiecie jędrzejowskim, na swoim balu studniówkowym, bawili się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie. Zapraszamy do obejrzenia nowego video.Po raz kolejny uczniowie ostatnich klas "Reja" swoją studniówkę zorganizowali w sali bankietowej "Camelia", w miejscowości Lubachowy.  Na tegorocznej studniówce bawiło się ponad 200 osób - uczniowie pięciu klas maturalnych I LO w Jędrzejowie, wraz z osobami towarzyszącymi.

lo_jedrzejow087.jpg

Studniówkę rozpoczęto częścią oficjalną - od przemówień i życzeń. Tradycyjnego i uroczystego poloneza maturzyści zatańczyli w dwóch turach. W pierwszej parze zatańczył dyrektor "Reja"  Marek Zygan wraz z uczennicami: Kingą Ciosk, a następnie Natalią Kaszą.

lo_jedrzejow002.jpg
foto: Edyta Kumor

Po części oficjalnej młodzież ruszyła do tańca. Nie mogło zabraknąć wyborów Miss i Mistera Studniówki 2017 - tytuł Miss otrzymała Justyna Nawrot, a tytuł Mistera przypadł Michałowi Rosołowi.

Zabawa trwała do białego, niedzielnego rana!

Zobacz video:Zobacz video:


Zobacz video:
Reklama.


Zdjęć w galerii: 191


Tagi: studniówka   bal studniówkowy   studniówka 2017   liceum reja

Zobacz także

To będzie rok lepszy niż wszystkie!

Dodane: 2018-10-18 16:43 - Komentarze  (0)  czytane (474)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.156.39.245

Gość (2017-08-19 19:20:45)

Zgadzam się z Ktosiem, bo nauczyciele z ,,Reja' są bezwzględni, złośliwi, niesprawiedliwi, nieempatyczni i bezczelni i m.in. dlatego uważam, że nie jest on szkołą zasługującą na polecenie.

Ktoś (2017-08-19 14:49:33)

I Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Reja w Jędrzejowie jest placówką szkolną z nadzwyczaj niemiłą, zwiększającą stopień prawdopodobieństwa zachorowania na depresję atmosferą tworzoną i podtrzymywaną przez zatrudnionych tam nauczycieli, którzy nieobiektywnie oraz bardzo niesprawiedliwie oceniają różnorodne formy badania poziomu opanowania danego wycinku materiału programowego obowiązującego w liceum ogólnokształcącym, są niezwykle złośliwi w stosunku do swoich uczniów, co przejawia się między innymi w adresowaniu do nich bezpodstawnych, kąśliwych komentarzy dotyczących np. ich najczęściej niezupełnie złych uczynków, a niekiedy stosują akże przemoc psychiczną polegającą na ich bezpośrednim znieważaniu przy użyciu wulgarnych sformułowań ce***ących się posiadaniem pejoratywnego wydźwięku. Dobrze obchodzą się prawie wyłącznie z nielicznymi młodymi ludźmi dysponującymi w rodzinie kimś mającym dużą ilość środków pieniężnych oraz wysokim statusem socjalnym i mogącym udzielić wymiernego wsparcia działalności rzeczonego podmiotu polskiego prawa.. Jestem jednak zadowolony z powodu zorganizowania w Moskorzewie imprezy studniówkowej dla młodzieży licealnej uczęszczającej do szkoły średniej noszącej wymienioną wyżej nazwę, ponieważ najprawdopodobniej stanowiła dla niej czas odpoczynku od tego stresującego klimatu psychicznego, po którego zakończeniu musieli wznowić uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych prowadzonych przez osoby, które w karygodny sposób traktują większą część nastolatków.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Konferencja prasowa z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego

Rządowe wsparcie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój vs AZS UMCS Lublin

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój vs AZS UMCS Lublin - Wywiady

Spotkanie z Elżbietą Śliwą kandydatką na Burmistrza Buska-Zdroju

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 973 - konferencja prasowa

Konkursy

Konkurs zakończony: Koncert Beaty Kozidrak & Bajm
Konkurs zakończony: Onyx Club - Pub & Restaurant
Konkurs zakończony: Koncert Michała Szpaka w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia na spektakl Ostra jazda
Konkurs zakończony: Słodka Uczta dla Dwojga w Lodziarni Dolce Vita
Konkurs zakończony: Koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy
Konkurs zakończony: Koncert Tribute to Jantar w Kielcach
Konkurs zakończony: Koncert Raz Dwa Trzy Młynarski w Kielcach
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Pakiet żywieniowy od 30 zł w Restauracji Pod Świerkiem

2017-11-15 - 2019-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konkurs Fotograficzny 'Wszystkie Dzieci Świata' Pacanów 2018

Już po raz dwunasty ECB zaprosiło miłośników fotografii: fotografików, reporterów, podróżników, amatorów utrwalania chwil ulotnych,...