Strona startowa

strona główna > Katalog Firm > Komunikacja i Transport > Przewozy


Przewozy Cobra Bus - Busy do Niemiec, Holandii, Anglii, Belgii, Austrii

Jesteśmy firmą, dla której przewóz osób, to coś więcej niż praca. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko usługi na najwyższym poziomie mogą usatysfakcjonować naszych klientów. Z naszą ofertą przewozów międzynarodowych busami osobowymi działamy na terenie wielu województw, jak między innymi :
  • świętokrzyskie,
  • małopolskie,
  • dolnośląskie,
  • śląskie,
  • podkarpackie,
  • opolskie,
  • łódźkie,
  • lubuskie,
  • wielkopolskie,
  • mazowieckie.

cobra_bus_przewozy.jpg

Nasza codzienność to przewóz osób na terenie kraju, jak i poza granice np. na trasie Polska-Niemcy, Polska-Holandia, Polska-Anglia, Polska-Belgia, Polska-Austria. Nasi doświadczeni kierowcy dbają o to, aby każda podróż odbyła się w komfortowych warunkach i co najważniejsze przebiegła bezpiecznie i bezproblemowo. Dopasowując się do Państwa wymagań nasze busy, każdego dnia otrzymują precyzyjne wytyczne, na podstawie których tworzymy najbardziej dogodną trasę przewozu osób.

Dojeżdżamy zarówno do dużych miast, jak i tych mniejszych miejscowości, odbieramy Państwa z umówionego adresu i zapewniamy przewóz osób dokładnie we wskazane miejsce. Przewozimy również paczki nadane przez Państwa do rodziny, bliskich czy znajomych. Z nami wyślesz paczkę tanio, a my sprawimy, że dzięki naszym przewozom przesyłka dojdzie cała i nieuszkodzona. Zadzwoń i zarezerwuj nasze busy na przewozy międzynarodowe!

Nasza flota aut
to nowoczesne pojazdy które cechuje wysoki komfort podróży oraz wygoda a także możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu (wi-fi). Każdy samochód posiada również klimatyzację oraz ogrzewanie, także nie straszne są nam ciepłe lato jak i chłodna zima. Staramy się wyróżniać wysoką jakością usług, dlatego też każdy bus kierowane jest przez kierowcę z doświadczeniem w zakresie przewozu osób. Jeżeli szukacie dopasowanego do waszych potrzeb busu, nasza oferta skierowana jest z pewnością do Was.

cobra_busy.jpg


Grupa Cobra - Myjnia parowa
Oprócz szerokiej oferty przewozów Grupa Cobra działa kompleksowo w znacznie szerszym zakresie usług. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do sprzątania firm i posesji.

Agencja Ochrony Cobra
Cobra to również agencja ochrony, Security COBRA świadczy usługi ochroniarskie strzegąc Państwa mienie oraz chroniąc osoby fizycznych jak i imprezy masowe. Oprócz ochrony bezpośredniej, zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem systemów alarmowych oraz elektronicznych systemów monitoringu.

cobra_przewozy_logo1.jpg

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami 733 444 002 i skorzystania z naszych usług!

Tak tanie, wygodne i bezpieczne przewozy osób, tylko z Cobra Bus!

Przewozy Cobra Bus
Busy do Niemiec, Holandii, Anglii, Belgii, Austrii
tel: 733 444 002
www.cobrabus.plOdslon: 30420Data ostatniej weryfikacji: 2017-02-14

Kategorie