Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Eko Architektura: domki letniskowe

Dodał: Milena Data: 2019-07-24 16:27:58 (czytane: 875)

Spędzanie czasu zdała od zgiełku miasta, wśród zieleni jest coraz bardziej popularne. Nie ważne czy to relaks na działce czy nad pięknym jeziorem - liczy się piękno otaczającego nas świata, cisza i spokój.

Kino Jędrzejów
www.ckjedrzejow.pl/repertuar-kina,kino Jędrzejów, kino w Jędrzejowie, film, repertuar kina, co grają w kinie

Al. J. Piłsudskiego 3. 28-300, Jędrzejów

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Domki letniskowe firmy Eko Architektura znakomicie komponują się z naturalnym krajobrazem, a dodatkowo są ekologiczne. O ich zaletach i pomyśle na produkt wysokiej jakości opowiada Przemysław Balcewicz, dyrektor Eko Architektura.

domki_jedrzejow.jpg

Domki letniskowe, jakie znam choćby z dzieciństwa, kojarzą się z prostą formą, kilkoma podstawowymi sprzętami i w sumie niczym więcej. Jakie są domki letniskowe Państwa pomysłu? Czy wyróżniają się czymś szczególnym?

Od początku istnienia firmy Eko Architektura chodziło o bryłę, która będzie współgrała z otaczającym ją krajobrazem. Tak narodził się pomysł na projektowanie i budowanie drewnianych domków letniskowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się domki różnej wielkości i w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy z pewnością znajdzie domek dostosowany do swoich możliwości - zarówno tych przestrzennych, ale również tych finansowych. Wszystkie nasze domki są ekologiczne, a przy tym zdrowe. Olejki eteryczne, które pozostają w drewnie mają zbawienny wpływ na drogi oddechowe i płuca, a alergicy mieszkający w drewnianych domach nie odczuwają żadnych dolegliwości, ponieważ drewno nie uczula. Nie od dziś wiadomo, że naturalny kolor drewna uspokaja, a o to przecież chodzi podczas urlopu w domku letniskowym.

Od wielu lat Eko Architektura to wiodący producent drewnianych domków. Co wyróżnia firmę na rynku?

Dla nas kluczową sprawą jest zadowolony klient. Pamiętajmy, że jeden zadowolony klient jest bardziej skuteczny niż najlepsza reklama. Dlatego staramy się oferować najbardziej korzystną cenę na rynku. Wychodzimy z założenia, że produkt premium powinien być standardem, dlatego jako jedyni na rynku oferujemy okna z szybami zespolonymi. Dodatkowo drewniane domy potrzebują szczególnego uszczelnienia, więc jest to jeden z ważniejszych etapów budowy naszych domków letniskowych. Nie bez przyczyny w nazwie naszej firmy znalazło się "eko". Drewno w wielu aspektach jest "zielone", a dzisiejsza ekologia, to nie tylko oszczędność podczas ogrzewania budynku.

Największe zalety używanego przez nas drewna to:

  • zużywanie mniejszej ilości energii do ogrzewania lub schładzania domku,

  • wykorzystywania odnawialnego budulca,

  • brak konieczności wykańczania każdej powierzchni wewnątrz budynku oszczędzając surowce i czas poświęcany na pracę,

  • używanie mniejszej ilości metalowych elementów podczas budowy.

Porozmawiajmy o technicznym aspekcie projektów. Wspomniał Pan o wysokiej jakości oknach używanych przy budowie domków letniskowych. Jak wygląda proces złożenia zamówienia, budowa i wykończenie domku letniskowego? Czy wysoka jakość przejawia się również w innych aspektach?

Na naszej stronie internetowej znajduje się szeroka gama gotowych projektów domków letniskowych. Dodatkowo podczas składania zamówienia możliwy jest wybór grubości ścian. W zależności od wielkości domku, realizacja zamówienia trwa od 2 do 6 tygodni. Jeśli żaden z oferowanych projektów nie spełnia wszystkich oczekiwań klienta, proponujemy projekt indywidualny, w którym nasi architekci postarają się zawrzeć wszystkie sugestie inwestora. Czas trwania montażu jest uzależniony od powierzchni domku - najmniejsze z nich są montowane w ciągu jednego dnia, większe oddajemy do dyspozycji klienta po upływie maksymalnie 14 dni. W naszym standardzie znajduje się szereg elementów wykończenia, które wyróżniają nasze usługi na rynku drewnianych domków. Uwagę warto zwrócić szczególnie na zestaw desek podłogowych, dachowych oraz tych przeznaczonych na wykończenie tarasu. Przygotowując fundamenty dbamy o hydroizolację na fundamencie pod podwaliną, a także pokrycie dachu. Użycie materiałów uszczelniających przedłuża żywotność budynku. Wykończenie domu to również zestaw drewnianych drzwi wewnętrznych oraz klamki i zamki dopasowane do projektu.

Czy jako wiodący producent drewnianych domków zauważyli Państwo wzrost zainteresowania ekologicznymi domami w ostatnim czasie?

Tak, świadomość społeczeństwa rośnie. Z roku na rok klientów jest coraz więcej, ponieważ zmienia się podejście do ochrony środowiska nawet podczas wakacji. Coraz częściej ludzie wybierają odpoczynek na łonie natury, z dala od zgiełku miast. Posiadanie własnego domku letniskowego w takich okolicznościach jest znakomitym rozwiązaniem. W komfortowych warunkach, w samym środku natury człowiek ma szansę docenić to, co go otacza.

/artykuł sponsorowany/

Zobacz także

Oddaj krew - podziel się życiem

Dodane: 2019-12-10 09:33 - Komentarze  (0)  czytane (593)

TAGI:Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki!!! Zaprszamy na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Nieruchomości na sprzedaż

Działka budowlana 1067m2. Busko-Zdrój, ul. Młyńska Na sprzedaż
Cena: 89900zl

Atrakcyjna działka budowlana 1067m2, Busko-Zdrój, ul. Młyńska. Działka w doskonałej lokalizacji na terenie uzdrowiskowym, w części zdrojowej, blisko zarówno centrum

Działka inwestycyjna pod pensjonaty 3100m2, Solec-Zdrój. OKAZJA! Na sprzedaż
Cena: 199000zl

Dom 45m2, działka 12a, Wola Bokrzycka, gm. Gnojno Na sprzedaż
Cena: 79000zl

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w ładnej okolicy, składającą się z domu o powierzchni ok 45m2 + budynek gospodarczy ok 12m2, położonych na działce o powierzchni

Działka budowlana 980m2, Busko-Zdrój, os. Sikorskiego Na sprzedaż
Cena: 140000zl

Oferujemy Państwu do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 980 m2, Busko-Zdrój os. Sikorskiego. Doskonała lokalizacja na obrzeżach Buska-Zdroju.

Działka budowlana 1200m2, Skorocice, 4km od Buska-Zdroju Na sprzedaż
Cena: 25000zl

Dom 100m2, 4 pokoje, + budynek mieszkalny, działka 1500m2, Pacanów ul. Biechowska Na sprzedaż
Cena: 299000zl

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość składającą się z domu mieszkalnego o powierzchni ok. 100m2 + budynek mieszkalny o pow ok. 50m2 w centrum miasta Pacanów.

Działka budowlana 910m2, Busko-Zdrój, Las Winiarski Na sprzedaż
Cena: 52000zl

Oferujemy Państwu do sprzedania atrakcyjną działkę w malowniczej okolicy; Las Winiarski 3 km od Buska-Zdroju. Działka prosta, równa, w kształcie prostokąta, ogrodzona.

Działka budowlana 1150m2, Busko-Zdrój, ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż
Cena: 249000zl

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane w Busku-Zdroju, przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość składa się z trzech działek o nr 124/5, 124/7, 128/8 o łącznej powierzchni

Dzialka budowlana 1200m2, Busko-Zdrój, Zwierzyniec Na sprzedaż
Cena: 25000zl

Do sprzedania oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 1200m2 w Zwierzyńcu - 6 km od Buska-Zdroju. Działka prosta, równa, w kształcie prostokąta. W sąsiedztwie

Dom 220m2, działka 8021m2, Żurawniki gm, Złota, powiat pińczowski Na sprzedaż
Cena: 449000zl

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zmiana czasu na zimowy - będziemy spać o godzinę dłużej

W nocy z soboty na niedzielę (26/27 października) przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu, z 3.00 na 2.00 w nocy. Co oznacza, że śpimy...