Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Eko Architektura: domki letniskowe

Dodał: Milena Data: 2019-07-24 16:27:58 (czytane: 517)

Spędzanie czasu zdała od zgiełku miasta, wśród zieleni jest coraz bardziej popularne. Nie ważne czy to relaks na działce czy nad pięknym jeziorem - liczy się piękno otaczającego nas świata, cisza i spokój.

Domki letniskowe firmy Eko Architektura znakomicie komponują się z naturalnym krajobrazem, a dodatkowo są ekologiczne. O ich zaletach i pomyśle na produkt wysokiej jakości opowiada Przemysław Balcewicz, dyrektor Eko Architektura.

domki_jedrzejow.jpg

Domki letniskowe, jakie znam choćby z dzieciństwa, kojarzą się z prostą formą, kilkoma podstawowymi sprzętami i w sumie niczym więcej. Jakie są domki letniskowe Państwa pomysłu? Czy wyróżniają się czymś szczególnym?

Od początku istnienia firmy Eko Architektura chodziło o bryłę, która będzie współgrała z otaczającym ją krajobrazem. Tak narodził się pomysł na projektowanie i budowanie drewnianych domków letniskowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się domki różnej wielkości i w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy z pewnością znajdzie domek dostosowany do swoich możliwości - zarówno tych przestrzennych, ale również tych finansowych. Wszystkie nasze domki są ekologiczne, a przy tym zdrowe. Olejki eteryczne, które pozostają w drewnie mają zbawienny wpływ na drogi oddechowe i płuca, a alergicy mieszkający w drewnianych domach nie odczuwają żadnych dolegliwości, ponieważ drewno nie uczula. Nie od dziś wiadomo, że naturalny kolor drewna uspokaja, a o to przecież chodzi podczas urlopu w domku letniskowym.

Od wielu lat Eko Architektura to wiodący producent drewnianych domków. Co wyróżnia firmę na rynku?

Dla nas kluczową sprawą jest zadowolony klient. Pamiętajmy, że jeden zadowolony klient jest bardziej skuteczny niż najlepsza reklama. Dlatego staramy się oferować najbardziej korzystną cenę na rynku. Wychodzimy z założenia, że produkt premium powinien być standardem, dlatego jako jedyni na rynku oferujemy okna z szybami zespolonymi. Dodatkowo drewniane domy potrzebują szczególnego uszczelnienia, więc jest to jeden z ważniejszych etapów budowy naszych domków letniskowych. Nie bez przyczyny w nazwie naszej firmy znalazło się "eko". Drewno w wielu aspektach jest "zielone", a dzisiejsza ekologia, to nie tylko oszczędność podczas ogrzewania budynku.

Największe zalety używanego przez nas drewna to:

  • zużywanie mniejszej ilości energii do ogrzewania lub schładzania domku,

  • wykorzystywania odnawialnego budulca,

  • brak konieczności wykańczania każdej powierzchni wewnątrz budynku oszczędzając surowce i czas poświęcany na pracę,

  • używanie mniejszej ilości metalowych elementów podczas budowy.

Porozmawiajmy o technicznym aspekcie projektów. Wspomniał Pan o wysokiej jakości oknach używanych przy budowie domków letniskowych. Jak wygląda proces złożenia zamówienia, budowa i wykończenie domku letniskowego? Czy wysoka jakość przejawia się również w innych aspektach?

Na naszej stronie internetowej znajduje się szeroka gama gotowych projektów domków letniskowych. Dodatkowo podczas składania zamówienia możliwy jest wybór grubości ścian. W zależności od wielkości domku, realizacja zamówienia trwa od 2 do 6 tygodni. Jeśli żaden z oferowanych projektów nie spełnia wszystkich oczekiwań klienta, proponujemy projekt indywidualny, w którym nasi architekci postarają się zawrzeć wszystkie sugestie inwestora. Czas trwania montażu jest uzależniony od powierzchni domku - najmniejsze z nich są montowane w ciągu jednego dnia, większe oddajemy do dyspozycji klienta po upływie maksymalnie 14 dni. W naszym standardzie znajduje się szereg elementów wykończenia, które wyróżniają nasze usługi na rynku drewnianych domków. Uwagę warto zwrócić szczególnie na zestaw desek podłogowych, dachowych oraz tych przeznaczonych na wykończenie tarasu. Przygotowując fundamenty dbamy o hydroizolację na fundamencie pod podwaliną, a także pokrycie dachu. Użycie materiałów uszczelniających przedłuża żywotność budynku. Wykończenie domu to również zestaw drewnianych drzwi wewnętrznych oraz klamki i zamki dopasowane do projektu.

Czy jako wiodący producent drewnianych domków zauważyli Państwo wzrost zainteresowania ekologicznymi domami w ostatnim czasie?

Tak, świadomość społeczeństwa rośnie. Z roku na rok klientów jest coraz więcej, ponieważ zmienia się podejście do ochrony środowiska nawet podczas wakacji. Coraz częściej ludzie wybierają odpoczynek na łonie natury, z dala od zgiełku miast. Posiadanie własnego domku letniskowego w takich okolicznościach jest znakomitym rozwiązaniem. W komfortowych warunkach, w samym środku natury człowiek ma szansę docenić to, co go otacza.

/artykuł sponsorowany/

Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Nieruchomości na sprzedaż

Nowe mieszkanie/apartament 48,56 m2, bezczynszowe, Busko-Zdrój (31) Na sprzedaż
Cena: 243000zl

Mieszkanie 48.56 m2 w Busku-Zdroju, 2 pokoje, bezczynszowe. Przedpokój, łazienka, salon z aneksem kuchennym. Obok tereny zielone i piękny plac zabaw z fontanną

Nowe mieszkanie/apartament 32,07 m2, bezczynszowe, Busko-Zdrój (12) Na sprzedaż
Cena: 163550zl

Nowe mieszkanie/apartament 54,57 m2, bezczynszowe, Busko-Zdrój (15) Na sprzedaż
Cena: 260840zl

Do sprzedania jedno z ostatnich mieszkań w nowo budowanym bloku w strefie uzdrowiskowej w Busku-Zdroju, przy ul. Kusocińskiego. Mieszkanie 54.57m2 składa się z przedpokoju,

Nowe mieszkanie/apartament 69,26 m2, bezczynszowe, Busko-Zdrój (19) Na sprzedaż
Cena: 346300zl

Mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe 69,26 m2 w Busku-Zdroju. Przedpokój, łazienka, sypialnia, sypialnia, salon z aneksem kuchennym, spiżarnia. Obok tereny zielone

Lokal 240m2 do wynajęcia, centrum Buska-Zdroju, ul. Partyzantów 19 Do wynajęcia
Cena: 3500zl

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 240 m2 w ścisłym centrum Buska-Zdroju przy ulicy Partyzantów 19.Lokal nadaje się na każdy rodzaj działalności.

Mieszkanie bezczynszowe 3 pokoje 86,3m2 + kawalerka 39,8 m2, Stopnica Na sprzedaż
Cena: 189000zl

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe na I piętrze 3 pokoje 86,3m2 + kawalerka 39,8 m2 (zaadaptowana w suterenie). Mieszkanie mieści się w budynku wielorodzinnym

Lokal do wynajęcia 85m2 ul. Plac Targowy, Busko-Zdrój Do wynajęcia
Cena: 2300zl

Działka budowlana 3900m2, Busko-Zdrój, Młyny Na sprzedaż
Cena: 55000zl

Nowy dom 130m2, 2 garaże, budynek gospodarczy, działka 28a, Busko-Zdrój, Skotniki Duże Na sprzedaż
Cena: 599000zl

Oferujemy Państwu wybudowany w 2016r. dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 100m2 + 26m2 garaż, w miejscowości Skotniki Duże, 8 km od Buska-Zdroju.

Dom 220m2, działka 8021m2, Żurawniki gm, Złota, powiat pińczowski Na sprzedaż
Cena: 469000zl

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dymarki Świętokrzyskie w Nowej Słupi

Zapraszamy na 53. Dymarki Świętokrzyskie, które odbędą się w dniach 17-18 sierpnia 2019 roku w Nowej Słupi. ...