Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Darmowe Konsultacje Rehabilitacyjne w Oksie z Miśkiem Zdziśkiem

Dodał: Milena Data: 2016-08-27 13:03:59 (czytane: 874)

W tym roku od czerwcu, przy Fundacji Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei", działalność rozpoczął darmowy punkt konsultacji rehabilitacyjnych. Z programu skorzystać mogą mieszkańcy powiatu jędrzejowskiego, których nie stać na wizytę w gabinecie rehabilitacyjnym.Pierwsze spotkania odbyły się w czerwcu w Jędrzejowie, kolejne odbyło się w lipcu w Nagłowicach  a w tych dniach 19 sierpnia takie spotkanie miało miejsce w Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej  przy ul Strażackiej 7 w Oksie gdzie darmową pomoc otrzymało ponad czterdzieści osób potrzebujących z gminy Oksa.

fundacja_miska_zdziska1.jpg

Przy współpracy Fundacji Miśka Zdziśka, Starosty Jędrzejowskiego Edmunda Kaczmarka oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie i Gabinetu Medycznego ART-MED najbardziej potrzebujący mieszkańcy Gminy Oksa i powiatu jędrzejowskiego mieli okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji rehabilitanta.

fundacja_miska_zdziska_1.jpg

- To bardzo cenne inicjatywa , wychodząca naprzeciw osobom chorym i niepełnosprawnym. Cieszę się że wspólnie możemy pomóc mieszkańcom naszego powiatu. Dziękuję drużynie Miśka Zdziśka , pracownikom starostwa powiatowego i urzędów gmin oraz gaminetu ART.-MED za zaangażowanie w tą inicjatywę -mówi Starosta Jędrzejowski Edmund Kaczmarek.

Działania punktu konsultacji są przeznaczone dla osób chorych, cierpiących na zmiany zwyrodnieniowe stawów, bóle kręgosłupa, nerwobóle, a także dla osób, które po przebytych zabiegach i operacjach potrzebują ćwiczeń usprawniających. Konsultacje poprowadzi kadra doświadczonych rehabilitantów, którzy zapewnią pełną i fachową opiekę oraz indywidualnie opracowany plan terapii. Darmowe konsultacje będą się odbywać cyklicznie, raz w miesiącu w danej gminie powiatu jędrzejowskiego.

fundacja_miska_zdziska2_1.jpg

Wrześniowa konsultacja odbędzie się w Gminie Wodzisław dla wszystkich mieszkańców tej gminy. Po konsultacjach każdy pacjent otrzyma trzy darmowe zabiegi.

ART-MED Centrum Rehabilitacji posiada wieloletnie doświadczenie w terapii pacjentów z różnego rodzaju schorzeniami. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych i przeciążeniowych układu stawowo-mięśniowego, wad postawy oraz leczeniu obrzęków limfatycznych. Gabinet ART-MED znajduje się w Jędrzejowie przy ulicy 11 Listopada 64.

Fundacja Miśka Zdziśka poprosiła nas o wsparcie dla projektu pn ,,Darmowe Konsultacje Rehabilitacyjne” wg nas to bardzo dobry pomysł który może pomóc osobom chorym których nie stać na płatną rehabilitację. Gabinet ART-MED będzie wspierał tą inicjatywę-mówi Marta Błaszkiewicz właścicielka Gabinetu ART.-MED

 „Darmowy Punkt Konsultacji Rehabilitacyjnych” ma służyć mieszkańcom powiatu jędrzejowskiego, których nie stać na wizytę w gabinecie rehabilitacyjnym, otrzymają tam pomoc w postaci darmowych konsultacji rehabilitacyjnych. Do skorzystania z konsultacji zapraszamy szczególnie osoby cierpiące na zmiany zwyrodnieniowe stawów, bóle kręgosłupa, nerwobóle, a także pacjentów wymagających usprawniania po urazach i zabiegach operacyjnych. Konsultacje poprowadzą kadra doświadczonych rehabilitantów, którzy zapewnią pełną i fachową opiekę oraz indywidualnie opracowany plan terapii. Korzystając z okazji chciałbym podziękować Pani Marcie Błaszkiewicz, właścicielce Gabinetu Medycznego ART-MED za profesjonalną współpracę. Dziękuję pracownikom Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie na czele ze Starostą Jędrzejowskim Edmundem Kaczmarkiem oraz Wójta Gminy Oksa Tadeusza Sobonia za wsparcie dla tej akcji poprzez pomoc w organizacji. Podziękowania kieruję również do całej drużyny Miśka Zdziśka za zaangażowanie w organizację darmowych konsultacji rehabilitacyjnych. - mówi Dariusz Lisowski Prezes Fundacji Miśka Zdziśka.


Reklama.


Tagi: konsultacje   fundacja Miśka Zdziśka    

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.203.225.78

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Kiermasz świąteczny w Busku-Zdroju

Stypendia dla dzieci i młodzieży z powiatu buskiego

Przegląd Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej

Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój – Gwiazda Ruda Śląska - Wywiady

XV Forum Polsko-Rosyjskie w Busku-Zdroju

Smerfny Jubileusz!

Konkursy

Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na seans Planeta Singli 2
Konkurs zakończony: Koncert Beaty Kozidrak & Bajm
Konkurs zakończony: Onyx Club - Pub & Restaurant
Konkurs zakończony: Koncert Michała Szpaka w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia na spektakl Ostra jazda
Konkurs zakończony: Słodka Uczta dla Dwojga w Lodziarni Dolce Vita
Konkurs zakończony: Koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy
Konkurs zakończony: Koncert Tribute to Jantar w Kielcach
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Pakiet żywieniowy od 30 zł w Restauracji Pod Świerkiem

2017-11-15 - 2019-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

W ramach ćwiczeń zawyją syreny

W dniach 14-15 listopada 2018 r. w ramach ćwiczeń pod kryptonimem "RENEGADE-SARE 18/II", na terenie województwa świętokrzyskiego...