Projektowanie banerów reklamowych

Strona startowa

Promocja:

Promocja obowiązuje od: 2017-11-15 do: 2018-01-15

Projektowanie banerów reklamowych

Reklama banerowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów promocji firmy, usługi czy produktu, która skutecznie przyciąga wzrok osób odwiedzających serwisy i portale internetowe. Banery mogą przybierać różne rozmiary i mogą mieć formę statyczną lub dynamiczną.

Banery statyczne to pojedyncze grafiki niezawierające animacji. Banery dynamiczne są zaprojektowane w formie zapętlonej animacji. Wśród zalet banerów dynamicznych można wymienić: możliwość zamieszczenia większej ilości treści reklamowej, animacja przykuwa uwagę odbiorcy. Najważniejsze jest jednak to, aby treści prezentowane na banerach były widoczne i czytelne.

Dobrze zaprojektowany baner to gwarancja zainteresowania przekazem, który kierują Państwo do klienta. Sama treść nie wystarczy, uwagę oczu przede wszystkim przyciąga grafika!

Jeśli zależy Państwu na satysfakcjonującym efekcie i skutecznej promocji marki lub sprzedaży produktu, warto skorzystać z usług profesjonalnego grafika.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura reklamowego. Wykonamy dla Państwa baner, który będzie spełniał wymogi techniczne oraz przykuje uwagę Państwa potencjalnych klientów.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z działem obsługi klienta:

Regionalny Portal Busko.com.pl - dział obsługi klienta
ul. Batorego 4, 28-100 Busko-Zdrój
e-mail: reklama@busko.com.pl
tel. kom. 600 785 785,  604 509 169
tel./ fax:  (41) 378 32 32

 
Powrót do spisu promocji Odsłon: 48852

Promocja kończy się za:

dni godz. min. sek.

Nasze promocje:

Tanie banery na plandece
Projektowanie banerów reklamowych